Två matcher återstår av Åkrahallens Premiärtips.
Och i ledning just nu är Camilla Berg från Tärnsjö.
Från början var det 16 matcher som ingick i tipstävlingen, som är ett samarbete mellan ICA Kvantum Åkrahallen och Sala-Heby Fotboll.
Men Östervåla IF herrars och Sala FF damers premiärer blev uppskjutna och ströks från kupongen.
För att räknas med i tipset ska matcherna spelas före den 10 maj.
Totalt deltar 241 tippare i tävlingen och när två matcher återstår är det flera som kan vinna.
Bäst till ligger dock Camilla Berg från Tärnsjö.
Hon är ensam om 10 rätt, men skuggas av fyra tippare med 9 rätt och ett helt gäng med 8 rätt.
Två matcher återstår och det är premiärer i division 7 östra Västmanland. Båda med matchstart klockan 15.00 på söndagen.
15) Ullvi SK-FK Sala.
16: Grällsta IF-Kazakiska.
Hamnar en eller flera tippare på samma antal rätt är det antalet mål som avgör.
För att ge rättvisa i antalet gjorda mål (som kan avgöra vem som vinner) kommer vi att efter att alla 14 matcher är spelade räkna ut ett målsnitt per match och sedan lägga på det på antalet gjorda mål. Just nu är antalet mål 43.
Vinnaren av Åkrahallens Premiärtips erhåller en ICA Matkasse.
Det kommer även att delas ut tre kassar bland de övriga som deltar i tävlingen.
Här har ni de bästa i dagsläget.
10 rätt:
Camilla Berg, Tärnsjö.
9 rätt:
Lotta Kallin, Sala.
Anders Zakrisson, Sala.
Christopher Viklund, Sala.
Erik Skarfors, Sala.
8 rätt.
Rasmus Hedlund Aldén, Sala.
Christoffer Thiman, Västerås.
Gustav Smeds, Sala.
Madde Lövgren, Sala.
Mathilda Agemalm Ingarv, Ransta.
Mattias Falk, Sala.
Johan Jonsson, Västerås.
Jonas Persson, Sala.
Christer Hedlund, Runhällen.
Hans Godén, Sala.
Jonas Karlsson, Sala.
Fredrik Bergstrand, Uppsala.
Douglas Johansson, Heby.
Karl Thornell, Sala.
Jonte Pierrou, Sala.
Niklas Svärd, Sala.
Johnny Forsman, Sala.
Jonas Ahlin, Sala.
Hampus Geerhold, Sala.
Roger Norgren, Sala.
Anna Rönnings, Sala.
Så här tipskupongen ut just nu på Åkrahallens Premiärtips.
1) Sala FF-Slätta SK, 1 (3-0)
2) Enköpings SK-Heby AIF, 1 (2-0)
3) GoIF Kåre-Tärnsjö IF, 1 (1-0)
4) Tillberga IK-Ransta IK, X (1-1)
5) Hallstahammars SK-Norrby SK, 2 (1-3)
6) Järlåsa Vittinge FF-Enköpings SK 2, 2 (0-3)
7) Morgongåva SK-SK Iron, X (1-1)
8) Upsala IF 2-Runhällen BoIS, 2 (2-7)
9) Danmarks IF-Harbo IF, 2 (0-2)
10) Östervåla IF-Sunnersta 2 (herrsexan) struken
11) Östervåla IF-Månkarbo IF, 1 (6-3)
12) Ransta IK-Västerfärnebo AIK, 1 (2-0)
13) Romfartuna GIF-Norrby SK, 2 (0-4)
14) Guldsmedshytte/Lindesberg-Sala FF (damfyran) struken
15) 6 maj: Ullvi SK-FK Sala (herrsjuan)
16) 6 maj: Grällsta IF-Kazakiska (herrsjuan)